ایران دارونت، داروخانه آنلاین

آرشیو محصولات

کفش زیر گچ

یکی از آسیب دیدگی های شایع پا، شکستگی است؛ همه ما می دانیم که برای درمان شکستگی پا، بسته به وسعت شکستگی، پا را گچ می گیرند. از پای گچ گرفته باید مراقبت ویژه ای بشود تا جلوی بروز عوارض بعدی را بگیرد. افرادی که پایشان را گچ گرفته اند برای بیرون رفتن با وجود گچ پا مشکل دارند. برای مشکل چنین افرادی کفش زیر گچ یا کفی زیرگچ طراحی شده که کمک زیادی به حرکت آن ها می کند.

کفش زیر گچ چیست؟


وسیله ‌ای موقتی است که از یک کفی مخصوص فومی ساخته شده و بعد از گچ گرفتن پا پوشیده می شود و به وسیله ی دو چسب محکم ، سفت می شود. این وسیله مانع از کثیف شدن گچ و ضربه خوردن به پای فرد آسیب دیده می شود. کفش مخصوص گچ راه رفتن را برای مصدوم راحت تر می کند و فشار و نیرو های وارد به پای او را کاهش می دهد. همچنین مانع از سایش و از بین رفتن گچ می شود. 

ویژگی های کفش زیر گچ

 

1.    سبک و قابل حمل

2.    قابلیت انعطاف بالا برای راه رفتن آسان

3.    قابل تنظیم با اندازه گچ

4.    در سایزهای مختلف (کودک تا بزرگسال)

5.    مناسب برای قوزک پا , پاشنه پا , ساق پا , کف پا

6.    ثبات و حمایت از گچ پا

 

کاربرد ها و مزایای استفاده از کفی زیر گچ


کفش یا کفی زیر گچ، پس از گچ گیری پا آن را روی پای گچ گرفته شده می پوشند تا مانع از سُر خوردن پای مصدوم در هنگام راه رفتن شود. کفی های نرم مانع از خراب شدن پانسمان و ترک خوردن یا شکستن گچ می شوند. تمیز نگه داشتن ناحیه زیرین گچ پا نیز یکی از فواید این محصول است. نرمیِ فوم انعطاف پذیری که کفی آن را تشکیل داده، باعث ایجاد بالانس با ارتفاع پای دیگر در هنگام حرکت می شود.

نمایش اطلاعات بیشتر...
حساب کاربری
یا
یا