ایران دارونت، داروخانه آنلاین

مقالات ایران دارونت

آنچه باید درباره ویروس کرونا بدانید
شیر خشک‌ها برای تامین نیازهای تغذیه ای نوزاد ساخته شده‌اند و بسیار نزدیک به شیر مادر هستند و از روی آن شبیه ‌سازی شده‌‌اند.
با فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش مداوم دما ، استفاده از کرم ضد آفتاب به یک ضرورت ضروری تبدیل شده است ، به خصوص هنگامی که در کنار بچه ها در دریا هستید یا در طول تمرین کلوپ روزانه ، زیرا کرم های ضد آفتاب نه تنها برای محافظت از پوست کار نمی کنند. از قهوه ای شدن ، اما آن را از عمق مرطوب می کند و از آن در برابر آفتاب مضر محافظت می کند تا سالم به نظر برسد.
ترفندهایی برای جلوگیری از آلزایمر و زوال عقل
روش های استریلیزه کردن لوازم و اسباب بازی های کودکان
تقویت سیستم ایمنی بدن با مصرف ویتامین C
کلسیم فراوانترین ماده معدنی موجود در بدن انسان است و چندین عملکرد مهم را انجام می دهد ، بیش از 99٪ کلسیم بدن ما در دندانها و استخوانها و 1٪ باقیمانده در خون ، عضلات و مایعات موجود است. سلولهای ما ، و کلسیم نقش مهمی در ساختن استخوان های قوی دارد.
فروگلوبین برای درمان کم خونی و ریزش مو ، فروگلوبین یکی از روش های درمان کم خونی برای درمان کم خونی و ریزش مو است که این روزها بسیاری از مردم از آن رنج می برند ، زیرا غنی از آهن است که به افزایش سطح هموگلوبین کمک می کند
در دوران بارداری نیاز به آهن تا دو برابر قبل از بارداری افزایش می یابد. این میزان افزایش نیاز به آهن برای رشد جفت و جنین به حدی است که به هیچ وجه از طریق مصرف مواد غذایی به تنهایی تامین نمی شود.
بیوتین نوعی ویتامین محلول در آب و عضو خانواده ویتامین بی (B) است که به نام ویتامین اچ (H) یا B7 هم شناخته می‌شود. بیوتین به دریافت انرژی و مواد مغذی از کربوهیدرات‌ها، پروتئین‌ها و چربی‌ها کمک می‌کند و نقش مهمی در سلامت پوست، سلامت مو و سلامت ناخن ها دارد

جدیدترین مقالات

حساب کاربری
یا
یا