ایران دارونت، داروخانه آنلاین

پرسش و پاسخ فروشگاه ایران دارونت

قوانین و مقررات دارونت

داروخانه آنلاین دکتر اعظمی طامه متعهد است بر اساس قوانین زیر کالا شما را در زمان تعهد شده به دست شما مشتری محترم برساند. تخطی از هر یک از این قوانین، از سوی وبسایت و یا مشتری، وبسایت و مشتری را مختار می‌کند که کالا و یا خدمات ارائه شده را مرجوع نماید و سفارش را لغو نماید.

شرایط ثبت سفارش

پرداخت وجه سفارش از ۳ طریق امکان پذیر می باشد: ۱٫ پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت ۲٫ کارت به کارت کردن وجه سفارش به کارت اعلام شده از سوی دارونت ۳٫ پرداخت در محل وجه سفارش، این روش تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر می باشد. ۴. در صورت داشتن کد تخفیف، در نظر داشته باشید که کد تخفیف مورد نظر فقط روی محصولات بدون تخفیف اعمال می‌شود.

شرایط ارسال

دارونت متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش‌هایی ثبت شده را برابر با قوانین که در پی می‌آید، به دست به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند دارونت از راه‌های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی ارسال را با او هماهنگ کند. در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش معلق می‌ماند و وجه پرداختی به عنوان امانت نزد دارونت قرار خواهد گرفت و در صورت عدم هماهنگی‌ها بدوی طبق شرایط بازگشت کالا و عودت وجه از سوی وبسایت اقدام می‌شود. از آنجا که بازه های ارسال کالا برای سایت دارونت طبق زمان بندی های خاصی تعریف می‌شود لازم است در زمان ثبت سفارش بر اساس مفاهیم زیر عمل گردد. درخواست های خارج از این رنج زمانی به هیچ وجه مورد وثوق وبسایت دارونت نیست.
حساب کاربری
یا
یا