ایران دارونت، داروخانه آنلاین

آرشیو محصولات

ناخن

داشتن ناخن سالم ، بلند و محکم از آرزوهای هر خانمی است. انواع محصولات مراقبتی در این حوزه در داروخانه اینترنتی ایران دارونت موجود و در دسترس است. امروزه محصولات بسیار خوبی برای تقویت ناخن‌ ها و افزایش استحکام آنها تولید شده است. شما می‌توانید با استفاده از مشاوره تخصصی و رایگان ما ، این محصولات را تهیه فرمایید. لازم به ذکر است که این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

راه های مراقبت از ناخن: 

راه های مراقبت از ناخن شامل بخش های متنوعی می باشد. از جمله استفاده از انواع کرم و محلول و روغن های تقویت کننده ناخن ، ترمیم کننده ناخن ، محرک رشد ناخن ، پوست اطراف ناخن ، جلوگیری از جویدن ناخن و خشک کننده ناخن موجب داشتن ناخن هایی سالم و زیبا می شوند. 

تقویت کننده ناخن : 

این دسته محصولات حاوی آلوئه ورا جهت تغذیه و بازسازی پوست اطراف ناخن ، روغن بادام شیرین برای بازسازی ناخن ، ویتامین B5 جهت استحکام بخشیدن و مرطوب نمودن سطح ناخن می باشد . 
با استفاده مستمر از این گروه محصولات ، ناخن های شما مستحکم شده و تقویت خواهند شد. 

ترمیم کننده ناخن : 

این دسته از محصولات موجب جلوگیری از ایجاد لکه های سفید رنگ و خطوط عرضی بر روی صفحه ناخن ، گوشه کردن ناخن ، التهاب کوتیکول و رشد ناقص ناخن شده و همچنین ساخت پروتئین های ضروری از قبیل کراتین ، کلاژن و الاستین را تسریع نموده و در نتیجه موجب بهبود روند بازسازی سلولی و بهبود ساختار ناخن ها می گردد ، همچنین با بازدارندگی رشد باکتری ها در ترمیم سریع زخم های پوست اطراف ناخن ها نیز بسیار موثر خواهد بود.  

محرک رشد ناخن : 

این گروه از محصولات باعث تحریک جریان خون و همچنین ساخت کراتین بیشتر در ناخن می‌شود که در تحریک رشد ناخن بسیار موثر هستند.  

پوست اطراف ناخن : 

به دلیل خشک شدن پوست اطراف ناخن بنا به شرایط آب و هوایی یا استفاده از شوینده های ناسازگار با پوست و یا کار در منزل و بیرون ، ریشه ناخن ها از اطراف ناخن بیرون زده و یا پوسته پوسته می شود که کندن آن می تواند عوارض دردناکی به دنبال داشته باشد. برای درمان خشکی پوست و ریشه اطراف ناخن استفاده از کرم پوست اطراف ناخن و روغن پوست اطراف ناخن توصیه می شود. 

جلوگیری از جویدن ناخن : 

در بسیاری از افراد به خصوص کودکان جویدن ناخن مشهود است که دلایل مختلفی همچون استرس باعث این عمل می شود. استفاده از محصولاتی از جمله لاک جلوگیری از جویدن ناخن و محلول تلخ جلوگیری از جویدن ناخن بهترین راه جلوگیری از جویدن ناخن می باشد.  

خشک کننده ناخن : 

خشک کننده های ناخن رنگ لاک را تثبیت کرده و با اثر براق کننده‌ای که دارد از کدر شدن لاک جلوگیری می‌کنند؛ فرمولاسیون استفاده شده در این محصولات با اثر خشک کنندگی سریع لاک و ماندگاری بالا زیبایی ناخن‌ها را تشدید می نماید. 

 

نمایش اطلاعات بیشتر...
حساب کاربری
یا
یا